IN MEMORIAM

TITIUS SAXO OD KACKY

+25.4.2010

Titius Saxo od Kačky, byl prostě Můj TIRÁNEK. Již od mala byl trošku jiný, nerad se mazlil, nechtěl aby na něj někdo sahal a stále jen na všechny vrčel a to mu zůstalo až do konce, prostě zlatíčko . Byl to naprosto sebevědomý pes, prostě ALFA, ale dalo se s ním vyjít, jelikož měl poslušnost dle ZVV3.

Dvakrát složil Atest Policie ČR služebních psů.

Z jeho kariéry bych ráda vyzdvihla:

  • 5x závod služebních psů MP Praha, kde nejhůře obsadil 5 místo.
  • 1x obranářský speciál ozbrojených složek při MP Praha s meziárodní účastí
  • Obranářský závod "Memoriál pplk. Ryby"
  • Speciální kynologický závod "Kristýna"
  • a mnoho dalších

Tirinka od nás odešel v dubnu 2010, bylo mu 10 let.

Vzpomínáme ty NAŠE ALFIČKO!!!

ASTACUS HART MENHIR

*07.09.2005

+30.03.2016

https://www.working-dog.com/dogs-details/988623/Astacus-Hart-Menhir

Fredíček, jak mu my říkáme, je můj první VELKÝ KNÍRAČ a díky němu už chci u tohoto plemene zůstat. Pořizovala jsem si ho jako nástupce Tirana a nezklamal mě, je to velice sebevědomý pes, razantní s dokonalými a nekompromisními zákusy a mimo to i neúnavný míčkař.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=1XeNHy88uD8&t=143s

  • 3x úspěšně složen Atest Policie ČR (z pěti psů s nejlepšími body to i při drhém a třetím přezkoušení)
  • Zkoušky: ZVV2, příprava na ZVV3
  • Bonitace: OzO/7Ar/555 - výkonostní bonitace
  • DKK: HD A1 (D)

Chodíme spolu závody sl. psů ozbrojených složek.

Mimo toho je to i první pes, se kterým jsem vyrazila na výstavy. A to hned dvakrát, pokaždé byl oceněn známkou V1 ČKŠ a letosl vyhrál na klubové výstavě soutěž VÝKON a KRÁSA, kde se hodnotí ocenění z výstavy a následně provedený přepad z makety a hladké.

ARENAL NIGHTMARE BOHEMIA

*15.10.2011

+20.07.2016

https://www.working-dog.com/dogs-details/988756/Arenal-Nightmare-Bohemia

Arísek byl a vlastně stále je moje srdcová záležitost a ani nevím proč. Byl první který spatřil světlo se jménem mojí chovné stanice Nightmare Bohemia.

Dlouho jsem si musela zvykat na jeho povahu, byl úplně jiný než Titius a Astacus, to byli nekompromisní tvrdý psy. Arísek vyspíval pomaleji, ale čím byl starší tím více jsem obdivovala jeho povahu, kdy vůči mě byl velice jemný ale jakmile jsme se postavili na plac změnil se v ďábla, který měl plný zákusy od pána boha (já vím že za to mohli rodiče :-) ) Jeho temperamen byl neskutečný. Byl to první pes se kterým jsem věřila, že se jednou postavíme na stadion a ukážu se i ve sportovní kynologii.

Bohužel v nedožitých pěti letech mi přešel na druhý břeh a já od té doby zbírám odvahu pořidit si dalšího čtyřnohého parťáka.