O NÁS

Mé začátky s kynologií začali v roce 1987, kdy jsem dostala k narozeninám svou první fenu a to německého ovčáka Almu z Lukasu a vyrazila jsem s ní na cvičák v Dobříši. Záhy jsem se ale přesunula do ZKO Uhlířské Janovice, kde jsem cvičila se stafordem Agilou z Opatství (vlastní odchov) a složila jsem si s ní první zkoušky. Od roku 2001 jsem byla psovodem u MP Praha. Za tuto dobu jsem osvědčila dva psy a to svého rtw Titius Saxo od Kačky - prostě Tiran a Astacus Hart Menhir - Freddy.

Momentálně jsem se zamilovala do kníračů. Jak už jsem napsala měla služebního knírače Fredyho, mimo toho naprosto úchvatnou fenu Xarinku, která bohužel doplatila na mé mateřství, což je obrovská škoda, jelikož měla veliký potenciál pro IPO - můžete zkouknout demo defence ne jejím odkazu. Díky této feně vznikla i má CHS NIGHTMARE BOHEMIA

Jelikož si této feny nesmírně vážím pro její vlastnosti, nechala jsem si po ní Aríska, jehož otcem je Frajer Frenki GD - naprosto famózní pracovní hafan.

S Arískem jsme si naprosto sedli a pod dohedem Davida Rohleny, kterého si nesmírně vážím za trpělivost se mnou, začli trénovat a snili, že se jednou spolu postavíme na start většího závodu. Bohužel sny se vždy nevyplní a Arísek přešel most na druhý břeh předčasně a to v nedožítých pěti let.

Nyní jsem si pořídila po delší pauze dalšího knírače a opět od Hanky Pospíchalové a to LOMAXE HANNO VETO